Yhteystiedot ja aukioloajat


Kartta tähän

Ukontie 24
44500 Viitasaari

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Osastojen yhteystiedot
Uudet autot


Karri Koskinen

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 642158

014-5771139

karri.koskinen@autoliikekoskinen.fi

Mika Ihanti

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405375945

mika.ihanti@autoliikekoskinen.fi

Uudet autot


Karri Koskinen

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 642158

014-5771139

karri.koskinen@autoliikekoskinen.fi

Mika Ihanti

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405375945

mika.ihanti@autoliikekoskinen.fi

Vaihtoautot


Karri Koskinen

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 642158

014-5771139

karri.koskinen@autoliikekoskinen.fi

Mika Ihanti

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405375945

mika.ihanti@autoliikekoskinen.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Markku Koskinen

Huoltopäällikkö, tavara-autojen huoltoneuvoja,
Huolto

0400-414348

014-5771136

markku.koskinen@autoliikekoskinen.fi

Jouko Kuusrainen

mekaanikko,
Huolto

jouko.kuusrainen@autoliikekoskinen.fi

Juuso Kuusrainen

mekaanikko,
Huolto

juuso.kuusrainen@autoliikekoskinen.fi

Sami Kömi

autofiksari,
Huolto

toyota.huolto@autoliikekoskinen.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


,

Varaosamyynti


,

Hallinto


Satu Saastamoinen

toimisto,
Hallinto

040-5343764

014-5771140

satu.saastamoinen@autoliikekoskinen.fi